7. ročník turnaje O novoveselský míč

V pátek 24. října naše škola již sedmým rokem uspořádala turnaj ve vybíjené dívek druhého stupně O novoveselský míč. Do veselské sportovní haly se sjelo 7 družstev v kategoii mladších žákyň a devět družstev starších žákyň.

Po dramatických bojích se vítězkami staly ve starších žákyních dívky ZŠ Oslavická Velké Meziříčí a v mladších hráčky z Gymnázia Žďár nad Sázavou. Naše dívky předváděly statečné výkony, mladší žákyně našly přemožitele až ve finále a obsadily krásné druhé místo. Starší žákyně skončily na místě šestém.

Všechna družstva si odnesla krásné věcné ceny za něž patří poděkování partnerům akce, kterými jsou: ZDT s.r.o., EFKO-Karton, s.r.o., Plastia s.r.o., Žďas a.s., firma Walter a Městys Nové Veselí. Dále děkujeme Paní Činečerové za napečení dortíků pro vítěze, paní učitelce Štěpánkové a paní učitelce Formanové za výrobu keramických pamětních kachlí pro nejlepší družstva. Taktéž děkujeme všem vyučujícím, kteří ochotně pískali, z naší školy to byli Jana Maternová, Pavla Humlíčková, Andrea Revayová a Tomáš Augustýn.

Celkové pořadí

Mladší žákyně: