Adopce na dálku

Shanthosh, kterého jsme podporovali od roku 2006 úspěšně ukončil nástavbu v oboru výpočetní techniky a jeho studium tím bylo zakončeno. Věříme, že naše pomoc byla užitečná a že díky vzdělání snadněji najde práci. Přejeme mu v dalším životě jen vše dobré .

Rozhodli jsme se v projektu pokračovat a poskytnout podporu dalšímu dítěti.

Tentokrát je to dívka – Natasha Santan Pereira. Je jí sedm let, ráda zpívá a tančí a chtěla by se stát učitelkou. Má tři sestry ve věku deset, pět a jeden rok. Tatínek je nemocný a rodinu tak zabezpečuje matka, která pracuje jako nádenice. Rodina žije v domku bez vody, elektřiny, koupelny i WC.

Ročně posíláme 5 000 Kč, peníze získáváme sběrem starého papíru.

Peníze jsou použity k úhradě školného, k nákupu školní uniformy a školních pomůcek. Děti v rámci projektu také dostávají ve škole jedno jídlo denně.

Cílem je, aby si naše děti uvědomily, že vzdělání není pro všechny děti na světě samozřejmostí.

prac.smlouva 0001prac.smlouva