Školní liga miniházené

6. listopadu se na ZŠ Švermova ve Žďáře nad Sázavou konal první turnaj Školní ligy miniházené. Naši školu reprezentovala celkem tři družstva. V kategorii starších žáků (do 5. třídy) naši čtvrťáci obsadili krásné třetí místo. V mladších žácích družstvo označeno jako C, složené zejména z prvňáků, vyrazilo spíše sbírat své první zkušenosti a obsadilo poslední šesté místo. Lépe si vedlo družstvo B složené ze zkušenějších borců (2.-4. třídya). Přemožitele poznali až v posledním utkání, které prohráli rozdílem jedné branky a obsadili výborné 2. místo.

Všem hráčům děkujeme a blahopřejeme k úspěšné reprezentaci školy.

Složení družstev:

Nové Veselí A (3. místo - starší žáci): Ondřej Horák, René Novotný, Michal Houdek, Petr Doležal, Adam Smolík a Martin Svatoň

Nové Veselí B (2. místo - mladší žáci): Aleš Novotný, Ondřej Danihel, Jakub Houdek, Jakub Špička, Viktro Kourek

Nové Veselí C (6. místo - mladší žáci): Sebastián Brodský, Matěj Zimmermann, Jan Šiler, Radim Svatoň, Vít Sobotka, Martin Jaroš, Jiří Jaroš