Třídní učitel:   Mgr. Marie Tvrdíková
Zástupce rodičů:  Miluše Chalupová - 732 719 125

Úterý 2.9.

Zítra začínáme výuku podle rozvrhu.

Výuka začíná v 7.25, končí v 11.05. Ráno budu podle domluvy čekat u autobusů a v poledne děti zase odvedu. Ze šatny i ranní družiny je ráno vyzvednu. Budeme potřebovat penál, pastelky, Živou abecedu, Prvouku, Matematiku a Moje první psaní. Ostatní pomůcky nechte zatím doma, budeme je do výuky zavádět postupně. Už budeme mít tělocvik, dejte dětem cvičební úbor na ven i do tělocvičny, uložte ho do plátěného sáčku nebo tašky a pověste v šatně na háček. Prosím o vyplnění údajů na první straně zápisníčku. Pokud se liší adresa pro doručování písemností od místa trvalého bydliště, uveďte to prosím do poznámek. Děti si mohou přinést malý polštářek pro relaxační chvilky. Do konce týdne jim prosím dejte ručník s poutkem. Všechny věci označte prosím jménem nebo iniciálami dítěte.