Třídní učitel:   Mgr. Andrea Revayová
Zástupce rodičů:  paní Danihelová - 737 014 089

2.září

Náš první samostatný školní den děti zvládly bez problémů, hezky pracovaly a snažily se. Domácí úkol na zítřek - Živá abeceda 1.str. - vybarvit perníčky na perníkové chaloupce. Všechny sešity a učebnice, ve kterých děti nemají domácí úkol, jsem si vybrala a nechala ve škole, aby děti neměly těžké aktovky. Pokud máte ještě něco doma, postupně posílejte, kdo neměl některé sešity obalené, pošlete obaly, společně to ve škole doobalíme. Stále mi chybí některé formuláře (záznamy o žákovi, přihláška na stravování, prosím pošlete i podepsaný organizační řád výuky TV). Do zítřka prosím vyplňte údaje do notýsku, vyberu si ho od dětí, abych mohla opsat telefonní čísla rodičů. Složte a slepte kostku do matematiky, skládá se ze dvou dílů (díl s jedním puntíkem je krabička, díl s více puntíky je víčko, puntíky nasypat a zavřít do krabičky), ráda bych ji už v matematice začala využívat, bude zůstávat ve škole v pytlíku. Prosím, zítra ať mají všichni oblečení a přezůvky do tělesné výchovy, zůstaneme v tělocvičně.