3. A třída

Třídní učitel:   Mgr. Veronika Ptáčková
Zástupce rodičů:  p. Pohanka - 775 104 436

Informace pro první školní dny

- začátek vyučování 7.25, konec v 11.05, každý den 4 vyučovací hodiny, po skončení děti odvedu na oběd a do družiny

- obalit, podepsat pracovní sešity, učebnice, sešity (postupně doplňovány)

- prosím každý den ořezané pastelky a tužky č. 2 nebo 2,5, penál udržovat v pořádku (kontrola každý den)

- vyplnit souhlas s poskytováním psychologické poradenské služby, případně přihlášku do náboženství

- výtvarné potřeby, ručník a tělocvik přinést během tohoto týdne, tělocvik do tělocvičny i na ven necháváme v šatně (naše třída má levou část šatny)

- v notýsku vyplnit údaje o dítěti a telefonní čísla obou rodičů (do 5. 9.)

- omluvenky – když dítě onemocní, je rodič povinen sdělit do tří dnů škole důvod nepřítomnosti (stačí sms - tel.číslo v deníčku)

- po skončení nemoci je nutné napsat omluvenku do žákovské knížky, předem známou nepřítomnost (zubař, očkování…) je třeba zapsat předem do notýsku

- domácí úkoly budou označeny červeným puntíkem

- ve škole o velké přestávce možnost – teplý čaj, 10 Kč na měsíc – vyberu později

- nabídka knížek – možnost objednání, katalog můžete nechat doma

- prosím podepisujte všechny informace v deníčku i domácí úkoly každý den

- náboženství je v pondělí 5. vyučovací hodinu – 11. 15 – 12.00

- nabídka kroužků během září, kroužky začínají od října

- do lavice (do košíčku) 2 balíčky papírových kapesníků

- sběrové aktivity - starý papír, pomerančová a citronová kůra, kaštany, hliník

- aktovky chystat každý den dle předmětů společně s dětmi

V případě potřeby se na mě neváhejte obrátit (prostřednictvím deníčku, telefonu, emailu (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ) nebo osobně).

Dětem i Vám přeji pohodové školní dny! :-)