3. A třída

Třídní učitel:   Mgr. Veronika Ptáčková
Zástupce rodičů:  p. Pohanka - 775 104 436

Schůzka rodičů, 23.11.2017

Děkuji za vzornou 100% účast, přikládám stručné shrnutí společné části schůzky :

Prospěch a chování : třída je šikovná, prospěch bez větších obtíží, stále dohlížet na správný úchop a správnost psaní číslic, uvolňovat ruku, denně číst, některé děti jsou stále velmi unavené (zvážit úpravu denního režimu), do školy chodit včas, vedení k samostatnosti, k pořádku a orientaci ve svých věcech (aktovka, košík v lavici, pracovní místo…), na vyučování se chystat s dětmi společně, upevňovat a dbát na správné společenské návyky. Domácí úkoly - zpětná vazba.

Školní akce : jednou měsíčně, 12.12. Horácká galerie Nové Město na Moravě, cca 70 Kč, 22.12. bruslení zimní stadion Žďár nad Sázavou (kdo nebruslí, vycházka)

Různé : - třídním důvěrníkem byl zvolen pan Pohanka

- třídní fond - vyúčtování

- zajištění stromečku, zapůjčení stojanu a světýlek