3. A třída

Třídní učitel:   Mgr. Veronika Ptáčková
Zástupce rodičů:  p. Pohanka - 775 104 436

Angličtina - zadání na tento týden 16.3.-20.3.

Dobrý den,

zadávání úkolů do angličtiny bude probíhat zde. Vzhledem k tomu, že jsme na tom v probíraném učivu velmi dobře, dokonce máme náskok, tak tento týden využiji na opakovaní, procvičování a dokončení lekce u žáků, kteří ve větším počtu chyběli. Při zadávání se budu držet učebnice a pracovního sešitu, které mají děti doma.

Až budeme příští týden probírat novou lekci, nová slovíčka, chtěla bych Vás rodiče poprosit o pomoc dětem při případném vyhledávání výslovností např. na překladačích.

Vypracované a hotové úkoly v pracovních sešitech bych poprosila vyfotit a poslat na můj email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , buď průběžně nebo vždy do konce týdne.

Jakékoliv organizační dotazy i dotazy k samotnému učivu směřujte na můj email.

Plán na tento týden:

učebnice strana 42-43

pracovní sešit strana 42-43

slovíčka z lekce 20

Přeji hezký den a hodně zdraví

Eliška Mužátková