3. B třída

Třídní učitel:   Mgr. Zuzana Sedláková
Zástupce rodičů:  paní Tůmová - 605 782 579

Přihláška do školní družiny na šk. r. 2020/2021

Prosím o přihlášení dítěte do školní družiny na školní rok 2020/2021. Přihlásit se mohou děti z 1. až 3. tříd. Budoucí prvňáčci dostanou přihlášku na schůzce rodičů v červnu. Přihlášku /jméno, příjmení, třída/ zašlete na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do 31. května 2020. Přihlášené děti dostanou v září k vyplnění oficiální přihlášku.

Změna v pomůckách

Koupit: pero Pilot

Nekupovat:

- pero Tornádo

- zmizík

- sadu štětců

- kelímek na vodu

- tuš

- tekuté lepidlo Herkules

Sešity a pomůcky do 2.ročníku

Sešity, které je potřeba zakoupit do druhého ročníku (na začátek, průběžně pak dokupovat), včetně obalů :

malý deníček

č. 511 - 1 ks

č. 512 - 4 ks

č. 513 - 4 ks

č. 520 - 1 ks (+ lenoch)

č. 420 - 2 ks (+ lenoch)

č. 424

Sešity pouze podepsat (jméno + příjmení), nepsat názvy předmětů.

pomůcky : vybavený penál (pero Tornádo, zmizík, pastelky, tužky č. 2,3, guma, ořezávátko, nůžky), mazací tabulka + fix, pravítko rovné krátké + pravoúhlý trojúhelník, tyčinkové lepidlo (Kores), fólie, krabička papírových kapesníků

VV - uloženo v krabici  (probrat zbytky z 1.ročníku a dovybavit) - vodové barvy, tempery, sada kulatých a plochých štětců, kelímek na vodu, tuš, plastelína, voskovky, barevné papíry, zástěra (tričko), ubrus na lavici, tekuté lepidlo Herkules (doporučuji vše podepsat)

TV - úbor do tělocvičny i na ven, včetně bot

Schůzka rodičů 19. 4.

Schůzka rodičů se uskuteční ve čtvrtek 19. dubna v 15 hodin v učebně 1. B. Po společné schůzce budou následovat konzultace.

Schůzka rodičů

Ve čtvrtek 23. listopadu v 15.00 se koná schůzka pro rodiče - informace o prospěchu a chování dětí. (učebna č. 41 - třída 1.B) Věra Křesťanová