2. A třída

Třídní učitel:   Mgr. Eva Nováková
Zástupce rodičů:  Tomáš Marek - 725 196 096

S chutí do třetí třídy !

Zdravím všechny děti i rodiče po prázdninách. Děkuji za milé pozdravy z prázdnin. Doufám, že jste si odpočinuli a jste plni elánu. Sejdeme se 1.září v 7.25 ve stejné třídě jako minulý rok, šatnu máme posunutou o jedno oddělní vpravo. Děti přihlášené do družiny budou zase v prvním oddělení, vychovatelkou bude Iva Škábová.

Škola přechází na nové webové stránky, budou spuštěny v pondělí.  Tam už je rozvrh, každý den máme pět hodin. Náboženství bude ve středu.

V úterý se nevaří, v jídelně je sanitární den. Prosím domluvte se s dětmi, kdo bude chodit od středy na obědy. Letos kvůli antivirovým opatřením nebude v jídelně možnost pitného režimu během dopoledne, dávejte prosím dětem vlastní pití. Ve třídě mohou mít děti vlastní ručníky, budeme je každý týden posílat na vyprání.  První den stačí dětem přezůvky a menší taška - rozdáme si žákovské knížky. Kapsáře k lavici, výtvarné potřeby a převlečení na tělocvik stačí přinést do konce týdne. V úterý budeme ve škole do 8.45, družina bude tento den do 13 hodin.Další informace k prvnímu dni jsou na hlavní straně  webu.

Užijte si hezky posledních pár dní, těším se 1. září na viděnou.

Seznam pomůcek pro třetí třídu

stírací tabulka, 2 fixy, hadřík na mazání

pero ( gumovací nebo obyčejné + zmizík a propiska na opravy)

tužky č.  2 a 3, měkkou gumu, pravítko 30 cm,  trojúhelník s ryskou