Třídní učitel:   Mgr. Dagmar Flesarová

2. Tereza Řihová                     456 kg

3. Karolína Hudcová                366,5 kg

Sběr léčivých bylin:

1. Tereza Říhová                    4,9 kg (2. místo v rámci školy - poukázka 200 Kč)

2. Vojtěch Strejček                 1,69 kg

3. Tobiáš Krajčovič                  1,45 kg

Sběr citonové kůry:

1. Vojtěch Strejček                 0,618 kg

2. Karolína Hudcová                0,25 kg

Za vyhrané poukázky si děti v průběhu prázdnin nakoupí jakékoli zboží a na základě paragonu a této poukázky (nevyhazovat!!!) jim bude daná hodnota v září proplacena. Pokud bude cena zakoupeného zboží vyšší, nevadí, bude proplacena pouze hodnota na poukázce.

Peníze získané za sběrové aktivity jsou využívány na společné akce žáků (bruslení, doprava na  soutěže, odměny na projektové dny, adopce na dálku,...) V průběhu školní docházky z nich postupně čerpají všechny děti, proto všem sběračům velice děkuji.

Dnes jsem dětem  kromě vysvědčení rozdala i  rozpis služeb na školním pozemku v průběhu prázdnin. Pokud máte možnost, budu ráda, když se děti zapojí a přijdou se i o prázdninách starat nejen o naše záhonky. Přijít mohou kterýkoli den k jakékoli paní učitelce, zahradu mohou navštívit i vícekrát.