Třídní učitel:   Mgr. Dagmar Flesarová
Zástupce rodičů:  Alena Svatoňová - 737 566 202

Informace k prvnímu školnímu dni

Prázdniny už jsou opravdu za námi a v úterý budou z dětí druháci.

Začínáme jako obvykle v 7,25. Budeme řešit organizační záležitosti, stačí přezůvky a menší taška (děti dostanou jen žákovské knížky, sešity a učebnice až od středy) + penál s psacími potřebami. Konec pro celou školu je v 8,45. Družina bude v úterý jen do 13,00. Obědy jsou zajištěny až od středy, prosím, domluvte se s dětmi, zda budou chodit, v úterý budeme odevzdávat seznam. Rozvrh ještě ladíme, ale v pondělí a ve středu už budeme mívat 5 hodin, náboženství bude ve středu šestou hodinu, začne pravděpodobně od 9.9.

Prosím sledujte hlavní webové stránky školy, postupně se tam budou objevovat informace o opatřeních vzhledem ke COVID-19, počítejte ale s tím, že vstup do školy bude pouze pro žáky. Děti už budou druháci, věřím, že to samostatně zvládnou na výbornou :-)

Těším se v úterý na viděnou a doufám, že děti alespoň trochu také :-))