Pozvánka na okresní a krajské kolo v házené

Ve čtvrtek 26. února se ve sportovní hale v Novém Veselí utkají nejlepší družstva starších žáků z okresu a kraje o postup do kvalifikace na národní finále Sportovní ligy základních škol - O pohár ministra školství. Tato soutěž je v letošním roce novinkou, hraje se v šesti sportech (házená, basketbal, minifotbal, volejbal, atletika, florbal) a všechny končí národním finále chlapců i dívek. To se v házené bude konat 8. až 10. dubna ve Velké Bystřici.

V okresním a krajském kole je 7 přihlášených škol. Šest z okresu Žďár nad Sázavou a s nimi vítěz okresu Jihlava - ZŠ Dolní Cerekev. Družstva se utkají ve dvou skupinách každý s každým a poté v zápasech o umístění. Vítěz postupuje do kvalifikace o národní finále, kde se utká s vítězem Pardubického a Jihomoravského kraje.

Přijďte podpořit naše družstvo.

Rozpis utkání ZŠ Nové Veselí:

8:00 ZŠ Nové Veselí - ZŠ Nížkov

9:00 2. ZŠ Žďár nad Sázavou - ZŠ Nové Veselí