3. místo na turnaji v kopané

V pátek 14. června se družstvo starších žáků naší školy zúčastnilo turnaje v malé kopané. Turnaj každý rok pořádá základní škola v Nížkově, letos se na travnaté hřiště u koupliště sjelo sedm družstev. V prvním utkání jsme remizovali 2:2 se ZŠ Polnička, ve druhém jsme proti ZŠ Nížkov tento výsledek zopakovali. Dvě remízy znamenaly druhé místo ve skupině a postup do seminifinále. Vítězi druhé skupiny a pozdějšímu vítězi celého turnaje ZŠ Bělá jsme podlehli 8:0. V zápase o třetí místo jsme nastoupili opět proti ZŠ Polnička, tentokrát jsme zvítězili 4:3 a obsadili konečné třetí místo v turnaji.

Děkujeme našim hráčům za kvalitní reprezentaci školy.

Sestava: Chalupa Kryštof - Brabec Vít, Sobotka Jan, Svatoň Martin, Leskour Filip, Hromádka Vojtěch, Dvořák Petr, Peroutka Filip