Projdi se s námi! - Den bez aut 2019

Opět po roce probíhá od 16. – 22. září Evropský týden mobility. Letošní heslo zní „Bezpečná chůze a jízda na kole.“ Kampaň EVROPSKÝ TÝDEN MOBILITY 2019 podněcuje lidi k tomu, aby si vybrali aktivní formy přemisťování nebo kombinovali chůzi a jízdu na kole s veřejnou dopravou. Naše škola se rozhodla podpořit tuto akci ve středu 18. 9. tím, že se pokusíme dopravit do školy a do zaměstnání BEZ AUT. Přijďte proto do školy pěšky, přijeďte na kole nebo autobusem… a nezapomínejme: VŠICHNI JSME ODPOVĚDNÍ ZA DODRŽOVÁNÍ OHLEDUPLNOSTI A BEZPEČNOSTI PRO VŠECHNY ÚČASTNÍKY SILNIČNÍHO PROVOZU. Podrobnosti o této evropské akci najdeš tady.

Z letošního ročníku se chystáme vytvořit dokument. Komu z Vás se podaří natočit kraťoučký záznam z Vaší dopravy do školy bez auta, předejte ho, prosím, hned ve středu paní učitelce Jarošové do druhého oddělení družiny. Je nutné zachovat jednotný formát, a proto natáčejte svá videa NALEŽATO. Pokud se do akce zapojíš, nezapomeň se obléknout do zeleného nebo si vezmi zelené doplňky. Těšíme se na hojnou účast.