Adventní dílny a rozsvěcení vánočního stromu

První adventní neděli proběhly v naší škole tradiční vánoční dílny. Během celého odpoledne si mohly děti se svými rodiči vyrábět vánoční ozdoby, odlévat svíčky do ořechových skořápek, navštívit bylinkářskou dílnu a namíchat si bylinkový čaj nebo sůl do koupele, ozdobit voňavé perníčky nebo si zahrát koledy s jednoduchými hudebními nástroji. Kluci i holky si zahráli turnaj ve fotbale a příchozí se mohli občerstvit v čajovně nebo navštívit stánek s punčem. Od 16:30 byl v parku před školou pro veřejnost připraven program, který si nachystal pěvecký a dramatický kroužek. Zazněly vánoční písničky a krátkou scénkou jsme si připomněli narození Ježíška. Potěšila nás i slova p. ředitele a p. faráře. Po proslovu p. starosty se vánoční strom rozzářil a děti zazpívaly závěrečnou píseň Srdce nehasnou. Celá akce se nesla v příjemné náladě a těšíme se na příští rok.