Doplnění informací pro rodiče

V průběhu dne byly pro všechny žáky připraveny učebnice a pracovní sešity. O distribuci do okolních obcí se postarají příslušní starostové (za to velmi děkujeme). Žáci z Nového Veselí si materiály vyzvednou v prostoru zimního vchodu do šaten školy, který bude otevřen dnes do 18 hodin a zítra od 6 do 18 hodin. Materiály jsou roztříděné dle ročníků a připravené v taškách pro jednotlivé žáky (sourozenci mají vše sloučené v jedné tašce). Zadávání práce a její odevzdávání bude organizováno jednotlivými vyučujícími na webových stránkách školy v jednotlivých třídách nebo přes emailové adresy, které postupně shromažďujeme. Zadávání úloh jsme rozvrhli po předmětech do celého týdne tak, aby nedocházelo ke kumulaci práce a každý den žáci pravidelně věnovali určitý čas vzdělávání. Rozvrhy zadávání úloh pro 5.-9. třídu budou na webu v jednotlivých třídách, práci pro 1.-4. třídu si organizují jednotliví třídní učitelé. V některých předmětech bychom chtěli nabídnout žákům možnost online konzultací. Až budou známy podrobnosti, budete infomováni na webových stránkách. Děkujeme rodičům za spolupráci.