Sbírám, sbíráš, sbíráme...

Milí sběrači,

chtěli bychom vás seznámit s aktuálními informacemi, které se týkají sběru.

• Starý papír:

Jsme nuceni vyhlásit okamžité ukončení sběru. Situace je v současné době taková, že firma od nás papír pouze odveze, bez jakékoliv finanční odměny. Nyní je škola uzavřená, ale i po otevření škol bychom fungovali pouze jako „překladiště“. Další informace ohledně sběru starého papíru očekávejte v průběhu září. Děkujeme za pochopení.

• Pomerančová a citronová kůra: Pokračujeme v celoročním sbírání, o možnosti odevzdání budete včas informováni.
  • Léčivé rostliny: Vzhledem k aktuální situaci záleží na každé rodině, zda se bude chtít zapojit či nikoliv. Odevzdání bude probíhat v druhé polovině června.

Seznam sbíraných rostlin:

květ – sedmikráska, bez černý

list – pampeliška, maliník

nať – kopřiva, kontryhel

Na konci června bude příležitost odevzdat PET víčka, čistý a přebraný hliník, vybité baterie a drobné elektrospotřebiče. Děkujeme všem, kteří se zapojujete do sběrových aktivit.