Den bez aut 2016

Naše škola se již po několikáté připojila k Evropskému dni bez aut. Smyslem akce není udělat z aut nepřítele, ale zamyslet se nad jejich využíváním. Děkujeme žákům za účast a rodičům za podporu.  Celkem se zapojilo 179 žáků ze 199 přítomných, což je úctyhodných 90 %. Ráno bylo hodně chladné, přesto se řada dětí nenechala odradit a zvolila jako dopravní prostředek kolo, koloběžku či kolečkové brusle. Někteří rodiče doprovodili své děti pěšky i ze vzdálenějších obcí. Všechny překvapil  příjezd Marianky z první třídy na koni. Všichni zúčastnění dostali reflexní náramek s logem školy, aby jejich pohyb bez auta byl bezpečnější. Velmi si vážíme obětavého přístupu řady rodičů, Vaše podpora je  povzbuzením v naší práci. Děkujeme.

Fotografie naleznete zde.

DSCN1945