Okresní kolo Sportovní ligy základních škol v házené

V tomto školním roce bude naše škola pořadatelem republikového finále Sportovní ligy základních škol o Pohár ministryně školství v házené. Pořadatelská škola má pro svá družstva účast zajištěnou automaticky, přesto si naši starší žáci dnes poměřili síly v okresním kole. V prvním utkání prohráli s Nížkovem a ani ve druhém nestačili na své soupeře ze ZŠ Školní Velké Meziříčí. Jejich výkony se však lepšily zápas od zápasu, porazili družstva ZŠ Palachova Žďár nad Sázavou i ZŠ Oslavická Velké Meziříčí a obsadili konečnou druhou příčku. Díky tomu otestují svou formu v krajském kole, do kterého již zasáhnou i naše dívky. Finálové kolo se uskuteční 21. a 22. dubna 2017 ve sportovní hale v Novém Veselí.

Naši školu reprezentovali: Radek Vencálek, Filip Chalupa, Radim Průdek, Marek Musil, Daniel Dušek, Aleš Oulehla, Jakub Dvořák, Jaroslav Kasal, Vojtěch Kratochvíl, Pavel Sobotka, Vojtěch Žák, Daniel Zabloudil