Upozornění

Upozorňujeme všechny rodiče a žáky, že v době od 1. 9. 2020 do odvolání, není možné přijíždět, parkovat a ukládat jízdní kola v prostoru za školou. Důvodem jsou probíhající stavební práce. Žádáme Vás o dodržování stanoveného opatření. Pro žáky, zejména z okolních obcí, budou provizorně umístěny stojany podél boční strany budovy. Místní prosíme, aby po dobu stavby kola nevyužívali.

 

Zahájení školního roku

Školní rok bude zahájen v úterý 1. září. Žáci prvních ročníků budou slavnostně přivítáni na obci od 7.30, poté se přesunou se svými učitelkami do školy. Do třídy s prvňáčky mohou pouze zákonní zástupci s rouškou. Žáci 2.- 9.ročníku začínají v 7.25 hod. Konec pro všechny ročníky v 8.45 hod. ŠD v provozu do 13.00, obědy tento den nejsou, ranní družina od 6.00 hod. Prosíme rodiče, aby z důvodu pokračující koronavirové pandemie děti opouštěly ŠD co nejdříve. Děkujeme.

Zkoušky pěveckého sboru

Zkoušky k vystoupení na přivítání prvňáčků budou probíhat v následujícíh termínech ve škole: úterý 25.8. v 9.00, ve středu 26.8. v 10.00 a v pátek 28.8. v 10.00. Těšíme se na vás:-)

Brigáda na zahradě 18.8.

Bohužel musíme dnešní brigádu kvůli špatnému počasí opět zrušit. Zahrádka by ocenila  několik ochotných dobrovolníků v náhradním termínu ve čtvrtek 20.8. v 9 hodin. Snad už bude pěkně. Budeme se těšit. E.J. + J.M. + zahrádka